To Walk Invisible
Metai
2016
Trukmė
2h. 0min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Sally Wainwright
Aktoriai
Šalis
United Kingdom

Vaikščioti Nemačiomis (2016)

To Walk Invisible

Filmas pasakoja apie sudėtingus seserų Brončių santykius su broliu Branvelu, kuris po nelaimingos meilės ištekėjusiai aukštuomenės damai paskutinius trejus gyvenimo metus smarkiai gėrė, vartojo opiatus ir susižavėjo azartiniais žaidimais. Šis laikotarpis buvo be galo sudėtingas seserims, tačiau būtent tais metais jos parašė visame pasaulyje išgarsėjusius romanus. Vaikystė kuklaus kaimo pastoriaus šeimoje nebuvo laiminga. Motina mirė, kai jauniausiai iš šešių vaikų buvo tik dveji metai, netrukus nuo džiovos mirė ir dvi vyriausios seserys. Likusios trys seserys Šarlot, Emili, Ana ir brolis Branvelas buvo be galo artimi – kartu skaitė, žaidė ir nuo vaikystės bandė rašyti prozą bei eiles. Neturtingoje šeimoje rudaplaukis broliukas buvo nuolatinių problemų šaltinis. Seserys pelnėsi duoną nelengvais darbais – dirbo guvernantėmis, mokytojomis, o vaikinukas, prasiskolinęs plevėsa ir mergininkas, prarado darbą, turėjo reikalų su antstoliais ir net buvo suimtas. Nors rašė visi, atvirai iš rašymo užsidirbti bandė tik brolis, deja, jo eilės leidėjams nepatiko, ir vaikinas audringai malšino skausmą. Seserys slapta rašo labai asmeniškas eiles, apysakas. Lūžis įvyksta, kai Šarlot nusprendžia, kad eilės turi patekti viešumon. Nors pilnos nuoskaudų, seserys surenka viską, ką parašė, ir, sugalvojusios slapyvardį, tinkantį ir moteriai, ir vyrui, – Bel, išsiunčia rankraščius į kruopščiai atrinktas leidyklas. Žinoma, ne iš karto, bet po kiek laiko išleidžiamos nedidelės knygelės. Dabar seserys ramios, kad visi galės išgyventi. Netrukus prasideda painiava. Merginos priverstos vykti į Londoną ir atskleisti savo tapatybę. Taip seserys Brontės tampa garbingomis anglų literatūros klasikėmis.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Istorinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt