The Raid 2: Berandal
Metai
2014
Trukmė
2h. 30min.
ilgas
Režisierius
Gareth Evans
Aktoriai
Šalis
Indonesia

Filmas: Reidas 2 (2014)

The Raid 2: Berandal

Iš trijų policininkų gyvas lieka tik Rama (akt. Iko Uwais), siekiantis kuo greičiau pamiršti siaubingus praeities įvykius. Deja, vyro praeitis netrukus primena apie save, todėl jis nusprendžia kartą ir visiems laikams sunaikinti galingiausią Indonezijos mafijos klaną, tapdamas jo nariu ir priartėdamas prie korumpuotų politikų ir pavojingų nusikaltėlių branduolio. Originalus pavadinimas "The Raid 2: Berandal"

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 12d. sekmadienis
22:55
Balandis 28d. sekmadienis
03:05
Balandis 26d. penktadienis
22:55
Balandis 25d. ketvirtadienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt