The Finch Thief
Metai
2020
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Carlo Luglio
Aktoriai
Šalis
Italy

Filmas: Dagilių Vagys (2020)

The Finch Thief

Linksma itališka komedija su neapolietišku prieskoniu. Pagrindiniai filmo veikėjai – trys draugai – ekstravagantiška brakonierių trijulė, medžiojanti retus paukščius ir parduodanti juos juodojoje rinkoje. Ypač populiarūs baltieji balandžiai, nes juos perka prabangioms itališkoms vestuvėms. Vyrukų kasdienis gyvenimas kupinas pavojų ir rizikos, tačiau dėl pinigų jie padarytų viską. Norėdami užsidirbti papildomai, jie ryžtasi "amžiaus nusikaltimui" – sugauti keletą retų vertingų dagilių, kurių beveik neįmanoma pagauti. Vyrai nusprendžia įvykdyti didžiulį nusikaltimą, kad sučiuptų šiuos paukščius. Jie net neįsivaizduoja, kuo baigsis toks nuotykis. Apdovanotas Monte Karlo komedijų kino festivalyje. Nominuotas 2 italų žurnalistų susivienijimo kino premijoms.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt