Berts Dagbok
Metai
2020
Trukmė
1h. 29min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Michael Lindgren
Aktoriai
Šalis
Sweden

Filmas: Berto Dienoraštis (2020)

Berts Dagbok

Trylikametis Bertas ką tik pradėjo lankyti aštuntą klasę. Populiariausios mokyklos gražuolės Leilos, kurią įsimylėję visi berniukai, jaunesnioji sesuo Amira mokosi toje pačioje klasėje. Bertas irgi neabejingas Leilai. Jis sumano klastą: susidraugavęs su Amira, užmegs ryšį ir su Leila. Kai Bertas seserų namuose aptinka dienoraštį, prasideda jausmų, išdavysčių ir nuoskaudų kupinos meilės istorijos. Šis filmas – tikri jaudulio kupini "amerikietiškieji kalneliai".

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt