Floride
Metai
2015
Trukmė
1h. 50min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Philippe Le Guay
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Florida (2015)

Floride

Nors Klodui Lerminjė jau aštuoniasdešimt, jis tebėra toks pat patrakėlis, kaip ir seniau. Priekabiauja prie kiekvienos jaunos merginos, mėgsta valgyti ir gerti, net planuoja keliauti į Floridą. Tačiau Klodas pamažu praranda protą ir atmintį, vis labiau užsimiršta ir painiojasi, tik atkakliai atsisako pripažinti, kad kažkas negerai. Jo vyriausioji duktė Karol nerimauja dėl tėvo ir stengiasi, kad jis neliktų vienas. Iš tėvo ji perėmė popieriaus fabriką ir yra paskendusi darbuose, tad senolį dideliame užmiesčio name prižiūri samdoma moteris. Dėl kandaus jo būdo ir įvairių akibrokštų jau ne viena pabėgo, o dabar juo rūpinasi rumunė Ivona ir saugo nuo keisčiausių fantazijų. Floridoje gyvena kita Klodo duktė, ir jis baisingai jos ilgisi, todėl galų gale sumano aplankyti. Majamyje jo laukia staigmena...

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt