Zeros And Ones
Metai
2021
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Abel Ferrara
Aktoriai
Šalis
Germany
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Pavojinga Tiesa (2021)

Zeros And Ones

Amerikiečių antiteroristinės grupuotės narys Džei Džei (akt. Ethan Green Hawke) gauna nepaprastą užduotį. Dislokuotas Romoje, jis turi užkirsti kelią teroristiniams išpuoliams Vatikane. Vienas po kito sprogdinami Romos istoriniai paminklai ir tai kelia nemažą sumaištį visoje šalyje. Siekdamas atskleisti, kas sėja paniką šventojo sosto prieigose, Džei Džei ieško ir savo brolio dvynio. Anarchistas, poliniu kaliniu buvęs jo brolis jau daug metų yra pradingęs be žinios. Tačiau viltis jį sutikti gyvą ir sveiką neblėsta. Lenktynės su laiku ir blogį sėjančiais ekstremalais teroristais prasideda.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Karinis, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt