Drive Hard
Metai
2014
Trukmė
1h. 36min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Brian Trenchard-Smith
Aktoriai
Šalis
Australia

Filmas: Drive Hard (2014)

Originalus pavadinimas: Drive Hard

Ilgus metus lenktyniavęs trasose Peteris Robertsas, paragintas žmonos advokatės, išeina į pensiją. Bet užvis geriausiai jis moka vairuoti, tad tampa vairavimo instruktoriumi. Peteris visa širdimi tiki savo svajone, kada nors atidaryti lenktynininkų parengimo meką ir ruošti nepralenkiamus trasų asus. Pirmuoju mokiniu vairavimo mokykloje užsirašo amerikietis Saimonas Keleris. Prasidėjus vairavimo pamokai jis prisipažįsta, kad kuo puikiausiai žino, kas toks yra jo mokytojas Peteris ir kokios bėdos dėl finansų jį slegia. Šis keistuolis, kuris kiša nosį ne į savo reikalus, gerokai išgąsdina Peterį ir šis paprašo vyriškį išlipti iš automobilio. Vis tik Saimonas tikina norįs sumokėti už sugaištą laiką ir ketina iš banko paimti grynųjų. Pro duris Keleris grįžta nešinas ne tik pinigais, bet ir ginklu. Prasideda susišaudymas tarp banko apsaugininkų ir Kelerio. Šis šoka į Peterio automobilį ir grasindamas ginklu priverčia spausti akceleratoriaus pedalą. Gaudynės prasideda, o atmosfera kaista kiekvieną akimirką. Ar niekuo dėtas Peteris sugebės įtikinti pareigūnus, kad jis apiplėšimo neorganizavo? O gal gaudynės baigsis kur kas liūdniau, nei buvo galima tikėtis?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt