Dive into Life
Metai
2019
Trukmė
1h. 27min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ingo Rasper
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Nerti į Gyvenimą (2019)

Dive into Life

Prieš pusmetį muziejaus darbuotoją Suzaną po trisdešimties santuokos metų paliko vyras. Moteriai tai ne tik emocinė, bet ir socialinė problema. Pasirodyti be Peterio pas draugus – neįsivaizduojama! Todėl išsiskyrusi moteris darbe apsimeta, kad tebėra palaimingai susituokusi. Tik jos geriausia draugė Marija žino apie Suzanos vienišės statusą. Savo viršininkei ir kolegoms Suzana vaidina laimingą žmoną. Vienas melas veda prie kito, ir per šį pusmetį Suzana taip susipainioja, kad vaikšto tik į darbą ir mėgstamą sinchroninį vandens baletą. Visą kitą laiką gyvena užsisklendusi. Pastaruoju metu ją erzina ir vieniša motina Kim, atsikrausčiusi į daugiabutį namą su septynerių metų dukra ir didžiuliu seiles varvinančiu šunimi. Visi jie tiesiog nepakenčiami: Kim nesubrendusi ir neatsakinga, Safyra įžūli, o šuo – šlykštus monstras. Suzanai, norinčiai tik ramybės, prasideda nelengvos dienos. Net kai susidraugauja su Kim dukra Safyra, padėtis nepasidaro lengvesnė. Tačiau Suzanai vis dėlto atsiranda galimybė pradėti naują gyvenimą.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt