Tinker Tailor Soldier Spy
Metai
2011
Trukmė
2h. 7min.
ilgas
Režisierius
Tomas Alfredson
Aktoriai
Šalis
Germany
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Bastūnas (2011)

Tinker Tailor Soldier Spy

Britų rašytojo Johno le Carre'o detektyvinio romano ekranizacija apie šnipų korupciją, lojalumą, išdavystes ir moralę. Didžiosios Britanijos centrinė žvalgyba, kodiniu pavadinimu "Cirkas", vis dar stipriai atsilieka nuo didžiausių ir įtakingiausių kolegų. Britų šnipų vadovas Kontrolierius (akt. Johnas Hurtas) išsiunčia vieną iš geriausių ir patikimiausių tyrėjų Džimą Prido (akt. Markas Strongas) slaptam susitikimui su vienu generolu Vengrijoje. Tačiau pasimatymo misija Budapešto kavinėje įkaista paranojišku susišaudymu ir lemtingu šūviu į britų agentą. Prasideda išdavysčių kupinas šnipų žaidimas. Originalus pavadinimas "Tinker, Tailor, Soldier, Spy".

Apdovanojimai
nominuotas 3 oskarams. 35 laimėjimai & 100 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Trileris, Mistinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt