Operasjon Mumie
Metai
2019
Trukmė
1h. 17min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Grethe Bøe-Waal
Aktoriai
Šalis
Norway

Filmas: Operacija "Mumija" (2019)

Operasjon Mumie

"Operacija "Mumija" – tai antrasis filmas apie Tiril ir Oliverį, sukurtas pagal Jorno Liero Horsto knygą vaikams. Dviem jauniesiems sekliams Tiril ir Oliveriui bei jų išmintingam šuniui Otui nuobodu. Jie, matyt, atskleidė visas idiliško Elvestado miestelio paslaptis. Tačiau vieną dieną jie pamato ant muziejaus kabantį plakatą, kuriame didelėmis raidėmis parašyta: "Mumijos sugrįžimas". Į Elvestadą atvežama garsi paroda iš Egipto su faraono Tutanchamono mumija ir sarkofagu. Tai, be abejo, sužadina vaikų smalsumą. Didelė komanda dirba, kad viską paruoštų didžiajai atidarymo dienai. Tačiau ima sklisti gandai, kad muziejų pasieks ir faraono Tutanchamono prakeiksmas. Netrukus iš tiesų ima dėtis dramatiški dalykai: plakatus kabinantis vyras griūva nuo kopėčių ir susilaužo koją, režisieriui ant galvos nukrenta dažų kibiras, darbuotoją nutrenkia elektra, ir daug kitų įvykių. Jaunieji detektyvai nusprendžia imtis darbo ir viską išaiškinti. Juk atkeliavo ir faraono Tutanchamono milijonų kronų vertės auksinė kaukė, o kolekcionieriai iš viso pasaulio padarys bet ką, kad ši atsidurtų jų rankose.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Nuotykių, Kriminalinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt