Quo Vadis, Aida?
Metai
2020
Trukmė
1h. 44min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jasmila Žbanić
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Quo Vadis (2020)

Quo Vadis, Aida?

Tai pasakojimas apie 1995-aisiais Europoje, Srebrenicoje, įvykusias musulmonų žudynes. Tai buvo didžiausios masinės žudynės Europoje po Antrojo pasaulinio karo. 1995-ųjų liepa Bosnijoje. Buvusi mokytoja bosnė Aida karo sąlygomis tapo Jungtinių Tautų vertėja Srebrenicos miestelyje. Netrukus čia įsiveržia serbai, ir tūkstantinė minia patraukia į JT štabą, tačiau būstinėje plotas ribotas, todėl čia pakliūva šimtai, bet dar daugiau žmonių lieka už saugomų sienų. Be vandens, maisto ir tualeto jie gyvena itin sudėtingomis sąlygomis. JT nariai ir bosnių atstovai bando užmegzti dialogą su okupantais. Vertėja, matydama, kad vyksta žmonių genocidas, bando išsaugoti savo vyrą ir du sūnus. Kas laukia jos šeimos ir kitų miestelio gyventojų – išsigelbėjimas ar mirtis? Kokį žingsnį Aidai derėtų žengti? Paklaikusi nuo baimės prarasti šeimą, Aida tampa bebaime moraline didvyre, įkūnijanti visų motinų karo netekties skausmą. Filmas buvo nominuotas net penkiems Europos kino akademijos apdovanojimams. Laimėjo tris: J. Žbanic apdovanota kaip geriausia režisierė, filmo žvaigždė J. Duričic – kaip geriausia aktorė, o svarbiausias pripažinimas – geriausio Europos filmo apdovanojimas. Vilniaus kino festivalio " Kino pavasaris" žiūrovai taip pat atidavė savo prizą šiam filmui. Jis taip pat buvo nominuotas "Oskarui" kaip geriausias užsienio filmas. Rodytas Venecijos kino festivalio konkurse. Iš viso 38 apdovanojimai ir 42 nominacijos.

Apdovanojimai
nominuotas 1 oskarą. 38 laimėjimai & 42 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Karinis, Drama, Istorinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt