Against The Wild: The Great Elephant Adventure
Metai
2017
Trukmė
1h. 27min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Richard Boddington
Aktoriai
Šalis
Canada

Laukiniai Gyvūnai. Didysis Dramblio Nuotykis (2017)

Against The Wild: The Great Elephant Adventure

Feniksas gauna stulbinantį kvietimą iš savo tetos ir dėdės. Jis skrenda į Afriką, kur tikisi įgyvendinti savo gyvenimo svajonę ir dalyvauti tikrų tikriausiame safaryje po laukinę gamtą. Apsiginklavęs fotoaparatu, Feniksas drauge su kitais žygeiviais gėrisi laukinės gamtos grožiu, fiksuoja nepakartojamus egzotinius gyvūnus. Bet, įvykus nesusipratimui, berniukas atsilieka nuo dėdės Džeko mašinų konvojaus. Feniksas lieka vienui vienas su laukiniais žvėrimis, be maisto ir vandens. Išgąsčio kupina širdimi jis leidžiasi į kelią ir randa brakonierių tinkle įsipainiojusį dramblį. Išlaisvinęs milžiną, berniukas tampa jo geriausiu draugu. Kartu jis privalo bet kokia kaina pasprukti nuo įniršusių ir grobį praradusių brakonierių, netekusių vertingų dramblio kaulo ilčių. Užverda tikras chaosas. Juk Fenikso ieško ne tik dėdė su teta, bet ir grupelė niekšų. Ar dramblys padės berniukui saugiai pasiekti namus?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Nuotykių, Drama, Šeimai

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt