You Can't Escape Lithuania
Metai
2016
Trukmė
1h. 20min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Romas Zabarauskas
Aktoriai
Denisas Kolomyckis Irina Lavrinovič Vaidas Baumila Juste Arlauskaite-Jazzu Petras Kuneika
Šalis
Lithuania

Nuo Lietuvos Nepabėgsi (2016)

You Can't Escape Lithuania

4.1
IMDb
229 balsų

Aktorei Indrei nužudžius motiną, turtingas kino kūrėjas Romas planuoja jos pabėgimą iš Lietuvos. Jo vaikinas meksikietis Carlosas jiems padeda nenoriai. Kelyje Romas pradeda filmuoti improvizuotą eksperimentinį filmą. Įvykiams pasisukus netikėta linkme, jų paslaptys, prisiminimai ir emocijos paverčia šią kelionę laukine, nei galėjo įsivaizduoti bet kuris filmas.

Apdovanojimai
2 nominacijos

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt