Marie-Francine
Metai
2017
Trukmė
1h. 35min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Valérie Lemercier
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Mari Fransin (2017)

Marie-Francine

Mari Fransin per kelias dienas praranda vyrą (jis išeina pas jaunesnę moterį), darbą (laboratorijoje "aptinkama" nuodingų medžiagų) ir butą. Moteris priversta grįžti į tėvų namus, o šie mato ją tik kaip kvailą paauglę ir visais įmanomais būdais stengiasi auklėti. Visa šeima nedelsdama bando padėti: ieško jai darbo ir kandidatų į partnerius. Ar gali būti dar blogiau? Mari Fransin priversta peržiūrėti savo gyvenimo filosofiją. Tačiau ne viskas taip blogai – jos kelyje pasirodo galantiškas, žavus, gyvenimu besidžiaugiantis išsiskyręs virėjas Migelis. Dėl juokingo likimo posūkio vyras atsidūrė tokioje pačioje padėtyje, kaip ir ji. Taip užsimezga romanas, grįžta antroji jaunystė. Tad, kaip sako sena patarlė, nėra to blogo, kas neišeitų į gera.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt