Nelly's Adventure
Metai
2016
Trukmė
1h. 37min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Dominik Wessely
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Nelės Nuotykiai (2016)

Nelly's Adventure

Trylikametės Nelės atostogas Rumunijoje aptemdo nemaloni žinia: ji atsitiktinai sužino apie slaptą šeimos planą persikelti gyventi į šią šalį. Nutarusi pabėgti, kad išvengtų tokio likimo, mergaitė patenka tiesiai į pagrobėjų rankas! Jų vadas – nesąžiningas ir žiaurus vokiečių inžinierius, planuojantis sužlugdyti jos tėvo energetikos projektą ir priversti šeimą palikti šalį. Siekdami susigrąžinti dukrą, Nelės tėvai ieško jos įvairiausiais būdais. Tuo metu Nelė susidraugauja su dviem jaunais romų vaikais: broliu Tibiu ir seserimi Roksana, kuriems netrūkta drąsos padėti mergaitei pabėgti. Drauge jie įveikia kalnus ir upes, pabėga iš požemio, įšoka į važiuojantį traukinį, "pasiskolina" automobilį ir tampa dienos herojais.

Apdovanojimai
4 laimėjimai & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Nuotykių, Šeimai

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt