Everything Went Fine
Metai
2020
Trukmė
1h. 53min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
François Ozon
Aktoriai
Šalis
Belgium

Filmas: Viskas Praėjo Gerai (2020)

Everything Went Fine

Intriguoti ir provokuoti žiūrovus mėgstantis režisierius Francois Ozonas imasi savotiškos nelabai kine aptariamos eutanazijos temos. Asmeniškas scenaristės ir kino kūrėjo bendražygės, ilgametės draugės Emmanuele Bernheim šeimos istorija grįstas filmas pasakoja apie iš gyvenimo norintį pasitraukti insulto ištiktą tėvą ir jo dvi suaugusias dukras. Režisieriaus rankose sudėtinga tema tampa grakščia istorija, kurioje netrūksta humoro ir vengiama perdėto sentimentalumo. Po insulto nusilpęs ir praradęs gyvenimo džiaugsmą aštuoniasdešimt penkerių metų Andrė įkyriai prašo dukters Emaniuel šokiruojančio dalyko – padėti jam užbaigti gyvenimą, o šis vyras visada įpratęs pasiekti savo. Andrė įtikina priblokštą dukrą išpildyti jo norą. "Mano tėvui neįmanoma atsakyti", – aiškina filme Emaniuel. Jos su seserimi priverstos išgyventi košmarišką patirtį – įgyvendinti tėvo prašymą padėti jam numirti. "Filme nediskutuojama apie eutanaziją. Žinoma, mes visi mąstome ir keliame klausimus apie mirtį, tačiau mane labiausiai domino tėvo ir dukrų santykiai", – apie filmą sako režisierius F. Ozonas. Sunkia eutanazijos tema kalbantis režisierius nėjo lengviausiu keliu – jis pasirinko į istoriją įnešti humoro ir ironijos. "Tai atėjo taip lengvai su pačiomis situacijomis ir veikėjais. Juokas filme buvo būtinas", – teigia režisierius. Rodytas tarptautinio Kanų kino festivalio konkurse. Aktoriai Sophie Marceau ir Andre Dussollier buvo nominuoti Lumiere apdovanojimui.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt