Fritzi: A Revolutionary Tale
Metai
2019
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Matthias Bruhn
Aktoriai
Šalis
Germany

Frici Ir Revoliucija (2019)

Fritzi: A Revolutionary Tale

Rytų Vokietija, 1989 m. vasara. Niekas nežino, kad netrukus kris geležinė uždanga. Kai dvylikametės Frici geriausia draugė Sofija kartu su šeima išvažiuoja atostogauti į Vengriją, ji palieka savo šunelį Sputniką Frici globai. Mergaitė meiliai rūpinasi Sputniku, kuris labai ilgisi Sofijos. Ateina ruduo, laikas į mokyklą, o Sofija vis dar negrįžta. Frici reikia susitaikyti su tuo, kad Sofija su mama liko Vengrijoje, kaip ir daugelis Rytų Vokietijos gyventojų, besitikinčių iš ten patekti į Vakarų Vokietiją. Mergaitė atsitiktinai atsiduria demonstracijoje. Ji mato, kaip areštuojami šalies gerove susirūpinę žmonės. Jų įkvėpta Frici dabar tiksliai žino, ką daryti: ji turi žūtbūt padėti Sputnikui rasti Sofiją! Draugė jai atsiuntė atviruką iš Vakarų Vokietijos, taigi yra siūlo galas. Palaikoma klasės draugo Belo, Frici seka paskui Sputniką stipriai saugomos sienos link. Tai istoriškai tikslus animacinis filmas visai šeimai, iki smulkmenų atkuriantis 1989 m. taikios revoliucijos atmosferą, regimą iš vaiko perspektyvos. Ši jaudinanti istorija apie sienos griūtį ir žmones, kurie buvo tokie drąsūs, kad pakeitė pasaulio istoriją, ilgam išliks atmintyje tiek vaikams, tiek suaugusiems. Laimėjo Vokietijos kino kritikų apdovanojimą kaip geriausias filmas vaikams. Pelnė dar 2 kino nominacijas.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Animacija, Drama, Šeimai

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt