Monster Family 2
Metai
2021
Trukmė
1h. 43min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Holger Tappe
Aktoriai
Šalis
Germany
Amžiaus cenzas
N-7

Filmas: Monstrų šeimynėlė 2 (2021)

Monster Family 2

Monstrų šeimynėlė susiduria su super galių turinčia monstrų medžiotoja. Padedami žaviųjų šikšnosparnių, šeimyna apkeliaus visą pasaulį, patirs begalę pavojingų nuotykių, užmegs daug siaubingų pažinčių ir akis į akį susidurs su beveik neįveikiamomis medžiotojos galiomis. Apie tikrą draugystę ir apie tai, kad niekas nėra tobulas. Tačiau net ir tie, kurie turi trūkumų, gali būti laimingi! Lietuviškai dubliuota, smagi nuotykių istorija – "Monstrų šeimynėlė 2".

Žiūrėti per TV

Parodytas
Liepa 10d. trečiadienis
07:30

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt