Conni & Co.
Metai
2016
Trukmė
1h. 44min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Franziska Buch
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Koni Ir Draugai (2016)

Conni & Co.

Sukurta pagal populiarią knygų seriją vaikams. Dvylikametė Koni buvo priversta pakeisti mokyklą ir dabar mokosi septintoje klasėje. Ji priglaudžia pabėgusį šunį Frodą, kurio šeimininkas – negailestingas ir neteisingas mokyklos direktorius Mioleris. Šis despotas nepakenčiamą daro ne tik mokinių gyvenimą, jis žiauriai elgiasi ir su gyvūnais. Koni su draugais imasi ryžtingų veiksmų, kad išgelbėtų šunį ir nubaustų netikėlį direktorių. Visa tai virsta įspūdingu nuotykiu.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Nuotykių, Šeimai

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt