The Christmas Bow
Metai
2020
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Clare Niederpruem
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Kalėdinis Smuikas (2020)

The Christmas Bow

Keitės gyvenime didžiąją dalį užima muzika. Gabi smuikininkė svajoja groti filharmonijoje ir dovanoti muzikos stebuklą kuo platesniam ratui žmonių. Tačiau nelaimingas atsitikimas sudaužo visas merginos svajones. Po netikėtos nelaimės ji jėgų semiasi grįžusi į gimtinę, šeimos ir artimųjų draugijoje. Artėjančios didžiosios metų šventės kasdien primena, kad savo svajonės ji negalės išpildyti. Bet senas šeimos draugas Patrikas, matydamas Keitės liūdesį, nusprendžia nenuleisti rankų. Juk svajones galima pakeisti! Ar jam pavyks atitraukti Keitės mintis nuo neišsipildžiusių svajonių? Galbūt gimstantis meilės jausmas išgydys visas merginos nuoskaudas?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Romantinis, Drama, Muzikinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt