King Charles III
Metai
2017
Trukmė
1h. 29min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Rupert Goold
Aktoriai
Šalis
United Kingdom

Karalius Karolis Trečiasis (2017)

King Charles III

Filmas sukurtas pagal populiarią Mike Bartletto pjesę. Ilgus metus Didžiojoje Britanijoje viešpatavo karalienė Elžbieta II. Po jos mirties karūna atitenka sūnui princui Čarlzui. Jis visą gyvenimo laukė šios akimirkos. Tačiau, vos tapęs karaliumi Karoliu III, monarchas iškart įtraukiamas į parlamento ir ministro pirmininko nesutarimus. Naujasis karalius palaiko įstatymą, prieštaraujantį žodžio laisvei. Tai sukelia visuomenės ir žiniasklaidos nepasitenkinimą. Tokie įvykiai kelia nerimą Viljamui ir Keitei: jie baiminasi dėl savo šeimos ateities. O Haris įsimyli paprastą merginą, nepriklausančią aukštuomenei. Įvykiais godžiai mėgaujasi geltonoji spauda. Pats Čarlzas bando suvokti, ar XXI amžiuje karalius gali turėti realią valdžią. Nominuotas 2 BAFTA apdovanojimams – kaip geriausia drama, o Timas Pigottas-Smithas – kaip geriausias aktorius. Pelnė specialų BAFTA TV apdovanojimą už geriausią muziką. Iš viso 1 apdovanojimas ir 5 nominacijos.

Apdovanojimai
nominuotas 2 BAFTA 1 laimėjimas & 5 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Mokslinė fantastika

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt