The Movie of My Life
Metai
2017
Trukmė
1h. 53min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Selton Mello
Aktoriai
Šalis
Brazil

Mano Gyvenimo Filmas (2017)

The Movie of My Life

Filmo veiksmas vyksta 1963 m. Brazilijoje. Baigęs koledžą, Tonis grįžta namo, pas šeimą, į miestelį Brazilijoje, su trokštamu mokytojo diplomu. Grįžęs sužino, kad praėjus dvejiems metams po sūnaus išvykimo mokytis, jo tėvas paliko Braziliją ir grįžo į gimtąją Prancūziją, nes pasiilgęs draugų ir gimtinės. Tonis bando rasti tėvo draugus, kad sužinotų daugiau apie jį ir suprastų jo veiksmų priežastis. Tapęs mokytoju berniukų mokykloje, vyras bando vaikams suteikti tai, ko jam pačiam trūksta, bet dėl nepatyrimo įsivelia į konfliktus. Tačiau jis greitai tampa pavyzdžiu berniukams. Filmas pelnė 4 Brazilijos kino apdovanojimus: už geriausią muziką, scenarijų, operatoriaus darbą ir antrojo plano vaidmenį aktoriui Seltonui Mellui. Bogotos ir Limos festivaliuose apdovanotas kaip geriausias filmas. Iš viso 6 kino apdovanojimai ir 18 nominacijų.

Apdovanojimai
6 laimėjimai & 18 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt