It's Christmas, Eve
Metai
2018
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Tibor Takács
Aktoriai
Šalis
Canada

Filmas: Jau Kalėdos (2018)

It's Christmas, Eve

Mažo miestelio mokykla susiduria su finansiniais sunkumais. Laikinai einanti vadovės pareigas Ieva turi apkarpyti biudžetą ir apsisprendžia nebefinansuoti muzikos programos. Grįžusi į gimtinę ji susipažįsta su žaviu kaimynu Liamu. Vyriškis vienas augina dukrą ir moko muzikos miestelio vaikus. Jis pasėja Ievos širdyje abejonių grūdą. Juk nebelikus meno užsiėmimų, miestelio vaikai nebegalės savęs realizuoti ir rasti nusiraminimo mieloje veikloje? Pasitelkę į pagalbą interneto svetainių specialistą, Ieva ir Liamas sukuria aukojimo platformą. Čia galima paaukoti meno programai iki pat miestelio Kalėdų eglės įžiebimo šventės. Šventėje ketina pasirodyti ir Liamo mokiniai, kurie visa širdimi tiki Kalėdų stebuklu ir tuo, kad pavyks išsaugoti taip mėgstamas muzikos pamokas.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 3 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, Drama, TV Filmas, Muzikinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt