Ghosts Of Christmas Past
Metai
2021
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Virginia Abramovich
Aktoriai
Šalis
Canada

Nebaigtos Kalėdų Istorijos (2021)

Ghosts Of Christmas Past

Ambicinga žaidimų dizainerė Elė gauna progą sužibėti ir pristatyti reklamos idėją naujo žaidimo populiarinimui. Vienas iš įmonės įkūrėjų, Čarlis, paskiriamas jos konsultantu ir pagalbininku. Kalėdinio vakarėlio metu biure pasirodo būrėja, kuri ne juokais išgąsdina Elę. Stiklo kamuoliu apsiginklavusi moteris pagrasina merginai, kad, jei ji nesusitiks su visais jaunuoliais, kuriuos per metus įskaudino ignoruodama, ji niekada neras to vienintelio savo širdies draugo. Tiesa ta, kad Elės įprotis susipažinti pažinčių programėlėse ir po to palikti vaikinus yra tikrai įsisenėjęs. Vos vaikinas pasiūlo susitikti, Elė pradeda išsisukinėti ir galiausiai visai nebeatsako į žinutes. Čarlis nutaria padėti Elei panaikinti prakeiksmą. Jis lydi merginą į visus susitikimus su įskaudintaisiais vyrukais. Galiausiai lieka tik vienas nepažįstamasis. Visų nuostabai, paaiškėja, kad tai yra pats Čarlis. Ar Elei pavyks atsiprašyti būrio vaikinu laiku ir kaip ji reaguos, sužinojusi, kad vienas iš jų buvo Čarlis? O gal įskaudintas bendradarbis pasirūpins, kad Elės projektas būtų atmestas?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Romantinis, TV Filmas, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt