A Timeless Christmas
Metai
2020
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ron Oliver
Aktoriai
Šalis
Canada

Kalėdinė Kelionė Laiku (2020)

A Timeless Christmas

1903 m. gruodžio 18 d. verslininkas ir išradėjas Čarlzas Vaitlis ginčijasi su sužadėtine Eliza Parker. Moteris priekaištauja, kad sužadėtinis gyvena ateities vizijomis ir palieka ją vieną išgyventi dabartį. Ambicingasis Čarlzas turi pripažinti, kad tiesos Elizos žodžiuose esama. O ir Rouzė, ištikima namų tvarkytoja, vienintelė namuose pasižyminti atvirumu ir tiesos sakymu, atkakliai tvirtina, kad Čarlzas ir Eliza netinka vienas kitam. Dirbdamas iki išnaktų prie naujų išradimų vyriškis apalpsta. Atsipeikėja visai netrukus, tačiau dabar jis ne savo kabinete, o salėje ir aplink jį zuja daugybė žmonių. Dvare vyksta pokylis, o artimieji, bičiuliai ir tarnai atrodo neįprastai. Kaip Čarlzas sureaguos sužinojęs, kad tai – 2020 metai, o dvaras – jo vardo muziejus? Visi pokylyje dalyvaujantys žmonės – pasamdyti aktoriai! Ar muziejaus kuratorė Megan padės vyriškiui grįžti į 1903 metus? O gal atskleisti istorijos fragmentai sustabdys vyriškį ir jis liks ateityje?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, TV Filmas, Komedija, Fantastika

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt