Holly & Ivy
Metai
2020
Trukmė
1h. 20min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Erica Dunton
Aktoriai
Šalis
United States of America

Kalėdų Angelas Sargas (2020)

Holly & Ivy

Aukštos kvalifikacijos bibliotekininkė Melodė atsikrausto į mažą miestelį Viskonsine. Moters pastangos susirasti darbą nueina perniek, nes visos vietinės bibliotekos patiria biudžeto karpymo pasekmes. Negana to, moters naujasis būstas – vėjų perpučiama griuvena. Laimei, jai į pagalba atskuba vietos auksarankiu vadinamas Adamas. Rangovas džiaugiasi galėdamas imtis meistravimo ir baldų gamybos, nes ši veikla – jo hobis! Melodė susidraugauja su nuoširdžia kaimyne Nina, kuri viena augina dvi dukreles. Holė ir Aivė beprotiškai myli savo mamą, bet mergaitėms tenka sunkus išbandymas, nes Nina sunkiai serga. Nujausdama artėjančią mirtį, Nina paprašo Melodės pagloboti jos dukras, kas benutiktų. Likimas smogia visa jėga ir mergaitės lieka našlaitėmis. Melodė pažado nepamiršta ir tampa Holės ir Aivės globėja. Ar ji sugebės savo širdies šiluma apgaubti gedinčias mažyles? Kokią pagalbą jai pasiūlys Adamas?

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, TV Filmas, Drama, Šeimai

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt