A Nashville Christmas Carol
Metai
2020
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Dawn Wilkinson
Aktoriai
Šalis
United States of America

Nešvilio Kalėdų Giesmė (2020)

A Nashville Christmas Carol

Vivjenos gyvenime darbas užima ženkliai daugiau, nei derėtų jos amžiau merginai. Televizijos laidų prodiusere dirbanti Vivjena tampa atsakinga už specialios, kalėdinės kantri muzikos laidos filmavimą. Čia bus pristatoma pagrindinė atlikėja Belinda ir naujokas muzikantas Aleksis. Paaiškėja, kad Belindos muzikos prodiuseris ir jos koncertinės veiklos vadybininkas yra buvęs Vivjenos mylimasis Geivinas. Nei jis, nei Vivjena nedega noru vėl susitikti, o juo labiau dirbti drauge. Bet čia į pagalbą atskuba mirusios Vivjenos globėjos ir mokytojos Merlin dvasia. Ji įspėja merginą, kad kelias, kurį ji pasirinko, nuves į tamsią ateitį. Bet drauge Merlin atsiunčia Vivjenai dvi Kalėdų dvasias, kad padėtų šiai grįžti į tinkamą kelią. Ką Vivjena nuspręs pasitinkti? Karjerą ar meilę?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Romantinis, Drama, Fantastika, Muzikinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt