Snowed In For Christmas
Metai
2021
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jason Bourque
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Apsnigtos Kalėdos (2021)

Snowed In For Christmas

Keilė dirba aukle nuostabioje šeimoje užsienyje. Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams, darbdaviai pasiūlo jai likti pas juos šventėms. Pora išvyksta į Niujorką ir pažada grįžti Kalėdų rytą. Keilė skuba ieškoti dovanų mažosioms auklėtinėms. Bet parduotuvėje paskutinę pakuotę su svajonių žaislu paima įžūlus nepažįstamasis. Mergina lieka nusivylusi ir pikta. Negana to, miestus apgaubia pūgos ir mergaičių tėvų skrydis atšaukiamas. O tai reiškia, kad pasiruošti Kalėdoms teks vienai Keilei. Netikėtas skambutis į duris praneša, kad atvyko nelauktas svečias. Atidarius duris mergaičių veidelius nušviečia šypsenos, – juk tai dėdė Itanas! Keilės veide užsidega įniršio liepsna, – juk tai tas įžūlus tipas, iš po nosies nugvelbęs trokštamą dovaną! Neturėdami kito pasirinkimo, visi keturi skuba puošti namus Kalėdų dekoracijomis, nusipirkti eglutę ir kepti skanėstus. Kalėdų rytui išaušus pasirodo ir Kalėdų senelis! Po kurio barzda slepiasi tėtis! Keilė mėgaujasi švente, bet širdyje ilgisi namiškių. Netikėtai pro duris įžengia jos tėvai. Tai Itanas pasistengė išpirkti savo kaltę ir suorganizavo jų kelionę pas Keilę.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Komedija, Romantinis, Šeimai

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt