How To Find Forever
Metai
2021
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
John Bradshaw
Aktoriai
Šalis
Canada

Amžinos Meilės Paieškos (2021)

How To Find Forever

Marlės talentas – organizuoti nepamirštamas sužadėtuves. Jos sugebėjimais žavisi visi, tad nenuostabu, kad net įžymybės kreipiasi pagalbos. Gavusi savo svajonių užsakymą, Marlė pradeda kurti tobulų sužadėtuvių viziją. Nuvykusi į atokią sodybą, ji nutaria organizuoti sužadėtuves senų obelų sodo paunksmėje. Deja, žemių savininkas Kurtas net nesileidžia į kalbas. Jis griežtai atsisako užleisti savo valdas sužadėtuvių šventei. Ar pavyks Marlei suminkštinti Kurto širdį? O gal stengdamasi suorganizuoti tobulas sužadėtuves, ji pati ras tą – vienintelį

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Komedija, Romantinis, Šeimai

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt