Christmas By Chance
Metai
2020
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Andrew Cymek
Aktoriai
Šalis
Canada

Filmas: Šansės Kalėdos (2020)

Christmas By Chance

Šansė Heizelton vadovauja nuošalioje gatvelėje įsikūrusiai dovanų parduotuvėlei. Prekiauti nesiseka, nes didieji prekybos centrai laimi kovą dėl pirkėjų. Parduotuvei gresia bankrotas. Bet Šansė neketina pasiduoti, ji atkakliai spausdina reklamines skrajutes ir viena jų patenka turtuolio Viljamo Ričardso padėjėjui į rankas. Verslo magnatas Viljamas kaip tik ketina pasipiršti savo mylimajai, modeliu dirbančiai Leilai. Vaikinas nori tai padaryti kuo įspūdingiau. Tad, kai padėjėjas jam įteikia Šansės reklaminį bukletą, turtuolis nedvejodamas ją pasamdo. Dabar jie drauge turi suorganizuoti nepamirštamas piršlybas. Bet visos pastangos eina perniek, nes Leila, panašu, net nenori tekėti. Šansei ir Viljamui vis daugiau laiko praleidžiant drauge pradeda aiškėti, ko vaikinas nori iš tiesų. Jis pradeda suvokti, koks ryškus kontrastas yra tarp jo dirbtinės gražuolės draugės ir tikros, žmogiškos, nepaprastai nuoširdžios Šansės. Po dar vieno nevykusio bandymo pasipiršti, Viljamas atveria Šansei savo širdį. Ar ji atsakys tuo pačiu?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, TV Filmas, Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt