The Christmas House
Metai
2020
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Michael Grossman
Aktoriai
Šalis
Canada

Filmas: Kalėdų Namas (2020)

The Christmas House

Ilgai svarstę ir abejoję, Felisė ir Bilas Mičelai pakviečia savo suaugusius sūnus švęsti Kalėdas drauge. Jau suaugę sūnūs Brendonas ir televizijos žvaigžde tapęs Maikas – reti svečiai tėvų namuose. Mičelai tiksi, kad po ilgo laiko subūrę visą šeimą prie Kalėdų stalo, jie atkurs seniai pamirštą tradiciją. Bet suaugę vaikai turi savų rūpesčių. Brendonas atvyksta lydimas savo vyro Džeiko ir su nerimu laukia skambučio iš įvaikinimo tarnybos. Maikas neiškentęs vėl susisiekia su savo mokyklos meile Ende. Ar šeima ras ramybę ir paguodą vienas kito draugijoje? Galbūt mylimiausių žmonių palaikymas gali daryti stebuklus.

Apdovanojimai
2 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, TV Filmas, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt