Chickenhare And The Hamster Of Darkness
Metai
2022
Trukmė
1h. 31min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ben Stassen
Aktoriai
Šalis
Belgium,France

Viškis Piškis Ir Tamsos žiurkėnas (2022)

Chickenhare And The Hamster Of Darkness

Dar visai mažutį Viškį piškį karalius rando džiunglių tankmėje. Nuo to laiko jis augina mažylį, kaip savo sūnų. Tačiau zuikelio troškimas būti narsiu kovotoju taip ir lieka svajone, nes tokio nerangaus nulėpausio karalystėje niekada nėra buvę. Netikėtai, Viškio piškio karalystei iškyla grėsmingas pavojus. Pasak legendų, tik radus paslaptingą Tamsos žiurkėną karalystę pavyktų išgelbėti. Tokios progos parodyti savo narsą Viškis piškis negali praleisti ir leidžiasi į nepamirštamus nuotykius. Ar narsi širdis, nuoširdi draugystė ir geri ketinimai padės įveikti kliūtis ir priešus?

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 15d. šeštadienis
10:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt