Magma: Volcanic Disaster
Metai
2006
Trukmė
1h. 26min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ian Gilmore
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Magma. Ugnikalnio Išsiveržimas (2006)

Magma: Volcanic Disaster

Pasaulyje vienas po kito išsiveržia ugnikalniai. Vulkanologijos profesorius Džonas Šeferdas nujaučia, kad tokia suaktyvėjusi ugnikalnių veikla veda į didžiulę katastrofą. Padedamas savo mokinių ir kolegos, Džonas pradeda rinkti duomenis, kurie panaikintų bet kokias abejones, kad reikia imtis kuo skubesnių veiksmų šiems procesams sustabdyti. Išsiveržus visiems pasaulio ugnikalniams žus visa, kas gyva. Planeta bus sunaikinta. Ar pavyks įtikinti valdžios pareigūnus ir vadovus, kad šią minutę visos pajėgos turi būti mestos pasaulio išgelbėjimui?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Trileris, TV Filmas, Nuotykių, Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt