First Night
Metai
2010
Trukmė
1h. 56min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Christopher Menaul
Aktoriai
Šalis
United Kingdom

Filmas: Didžioji (2010)

First Night

Turtingas verslininkas Adamas svajoja dainuoti operoje. Sulaukęs aplinkinių pašaipų, nusivylęs dainininkas mėgėjas nusprendžia pastatyti operą savo prabangiame dvare Škotijoje. Kai draugai pamatys jį dainuojantį rimtą kūrinį, baigsis visi paviršutiniški juokeliai apie jo svajonę. Prisikvietęs operos dainininkų, Adamas pradeda Mocarto operos "Visos jos tokios" repeticijas. Pirmiausia jis priima į darbą gražuolę dirigentę Siliją, ir ją netrukus beprotiškai įsimyli. Šie santykiai smarkiai apsunkina repeticijas, o gyvenimas vis labiau ima panašėti į operą...

Apdovanojimai
3 laimėjimai

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Muzikinis, Romantinis, Miuziklas

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt