David Attenborough And The Giant Elephant
Metai
2017
Trukmė
58min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Stephen Dunleavy
Aktoriai
David Attenborough
Šalis
United Kingdom

Filmas: Dramblys Milžinas (2017)

David Attenborough And The Giant Elephant

7.6
IMDb
188 balsų

Davidas Attenboroughas tiria nepaprastą dramblio Jumbo gyvenimą ir mirtį – įžymybės gyvūną, kurio istorija, kaip teigiama, įkvėpė filmą Dumbo. Attenborough prisijungia prie mokslininkų ir gamtosaugininkų komandos, kad atskleistų sudėtingą ir paslaptingą šio didelio Afrikos dramblio istoriją – dramblį, kuris, kaip daugelis mano, yra didžiausias pasaulyje. Turėdama unikalią prieigą prie Jumbo skeleto Amerikos gamtos istorijos muziejuje, komanda dirba kartu, kad atskirtų mitus nuo tikrovės. Kokio dydžio iš tikrųjų buvo Jumbo? Kaip su juo buvo elgiamasi nelaisvėje? Ir kaip jis mirė? Jumbo kaulai gali pasiūlyti svarbių užuominų.

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt