Bernie The Dolphin 2
Metai
2019
Trukmė
1h. 39min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Kirk Harris
Aktoriai
Šalis
Canada,United States of America

Filmas: Delfinas Bernis 2 (2019)

Bernie The Dolphin 2

Kevinas ir Holė pradeda dirbti vietiniame akvariume ir netrukus sužino, kad visų mylimas delfinas Bernis grįžo. Vaikai džiūgauja iki tos akimirkos, kai į akvariumą žengia tik ką iš kalėjimo paleistas piktadarys, seniau ketinęs pagroti delfiną. Pasirodo, kad vyrukui yra paliepta darbuotis akvariume teismo nutartimi. Vinstonas dievagojasi, kad yra visiškai naujas žmogus ir nebenori pakenkti nuostabiajam Berniui. Tačiau netrukus visas kortas sumaišo nedorėlis Deivinas Kruzas. Buvęs verslininkas kreipiasi į Vinstoną su prašymu pagrobti delfiną. Ko imsis Kevinas ir Holė sužinoję Kruzo ketinimus? Ar Vinstonas susigundys pasakišku užmokesčiu už juodą darbelį ir suorganizuos Bernio pagrobimą?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Komedija, Nuotykių

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt