Dead Like Me: Life After Death
Metai
2009
Trukmė
1h. 27min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Stephen Herek
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Gyvenimas Po Mirties (2009)

Dead Like Me: Life After Death

Filmas sukurtas pagal pripažintą televizijos serialą ir pasakoja apie mirusių, bet tarp gyvų žmonių gyvenančių giltinių komandą, kurios darbas – rinkti mirti besiruošiančių žmonių sielas. Jų vyresnysis Rubas atsistatydino ir būriui vadovauti ėmė suktas verslininkas Kameronas. Naujojo vadovo požiūris į giltinių pareigas gerokai skiriasi nuo Rubo, ir jam mažai rūpi nauji mirusieji. Jo tikslas – greitai perkelti sielas ir mėgautis gyvenimu be jokių pasekmių. Komandos nariai Meisonas, Deizi ir Roksi ima mėgautis paprastais žmogiškais malonumais. Deja, netrukus jiems teks susidurti su savo neapdairumo pasekmėmis. Kol draugai tampa pinigų, sėkmės ir šlovės troškimų aukomis, jau penkerius metus dirbančios giltine Džordž misija – sugrąžinti sesers Redži draugo sielą. Todėl ji suartėja su savo šeima, kuriai turi atskleisti savo tapatybę.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Fantastika, Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt