Marrying Mr. Darcy
Metai
2018
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Steven R. Monroe
Aktoriai
Šalis
United States of America

Ištekėti Už Pono Darsio (2018)

Marrying Mr. Darcy

Dviejų jaunų žmonių pažintis šunų parodoje perauga į nuostabią draugystę. Netrukus mokyklos mokytoja Elžbieta ir verslininkas Donovanas Darsis pasižada vienas kitam ir pradeda planuoti vestuves. Donovano mama ir sesuo nekantrauja įsisukti į pokylio organizavimo darbus. Bet jų indėlis į pasiruošimą šventei pradeda erzinti Elžbietą. Pasirodo, jaukios rudens lapų fone surengtos vestuvės artimiausiems draugams ir giminaičiams yra tik jos ir Donovano vizijose. Darsio šeimos moterys nusiteikusios iškelti jų socialiniam statusui pritinkančias vestuves! Net menkiausios detalės turi būti nepriekaištingai apgalvotos. Artėjant šventei, Elžbieta kasdien jaučia vis didesnį nerimą ir apninkančias abejones. Ar ji sugebės pateisinti ponios Darsi vardą? Ar praraja tarp jų kilmės ir temperamento nenužudys meilės jausmo?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Komedija, Romantinis, Fantastika

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt