Searching For Sugar Man
Metai
2012
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Malik Bendjelloul
Aktoriai
Šalis
Finland,South Africa,Sweden,United Kingdom,United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Cukrinio žmogaus Beieškant (2012)

Searching For Sugar Man

Aštuntojo dešimtmečio folkroko muzikantui Rodriguezui nepavyko prasimušti į plačiuosius muzikos vandenis. Tačiau kažkokiu būdu nelegali jo albumo kopija atsidūrė Pietų Afrikoje, kur sistemą kritikuojantys jo tekstai paveikė protestuojančio jaunimo judėjimą ir Rodriguezas per naktį tapo žvaigžde. Po kelių dešimtmečių, kai Pietų Afrikoje išleidžiamas antrasis jo albumas, du muzikanto gerbėjai nusprendžia išsiaiškinti, kas nutiko paslaptingajam muzikantui. Iš pradžių jiems tenka nusivilti, nes visi galai veda į vandenį, tačiau galiausiai ne kas kitas, o muzikanto gerbėjai atskleis neįtikėtinų faktų apie viltį, įkvėpimą, pasisekimą, politiką ir pačios muzikos galią.

Apdovanojimai
laimėjo 1 oskarą. 44 laimėjimai & 33 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Muzikinis, Documentinis, Biografinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt