Double Lives
Metai
2018
Trukmė
1h. 47min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Olivier Assayas
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Dvilypiai Gyvenimai (2018)

Double Lives

Romantinės komedijos centre – savimi pasitikintis knygų leidyklos direktorius, kasdien susiduriantis su asmeninio bei profesinio gyvenimo pakilimais ir nuosmukiais. Jo santykiai su žmona, populiaria aktore Serena (akt. Juliette Binoche), komplikuoti, be to, reikia kaip nors išmokti susidoroti su vidurio amžiaus krize ir socialinių tinklų bei skaitmeninės eros iššūkiais. Režisierius Olivier Assayas. Originalus pavadinimas "Doubles vies".

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 19d. sekmadienis
01:45

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt