Beneath the Rooftops of Paris
Metai
2007
Trukmė
1h. 32min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
René Clair
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Paryžiaus Stogai (2007)

Beneath the Rooftops of Paris

Po Paryžiaus stogais šiandien tvyro karštis... Visų pirma, kai žmogus yra labai senas arba labai neturtingas... Ponas Marselis – pagyvenęs vyras, gyvenantis vienišą ir nuobodų gyvenimą po apgriuvusio daugiabučio namo stogu kartu su bičiuliu Amaru. Jie eina į vietinį baseiną ir pietauja mėgstamoje kavinėje, kur Marselis kartais flirtuoja su padavėja Terez. Marselis turi sūnų Vensaną, su kuriuo kartais susitinka, tačiau jų susitikimai formalūs. Marselio sveikata prastėja, tačiau sūnus nenori imtis senyvo tėvo priežiūros. Senolio gyvenimas dar labiau apkarsta, kai Amaras išvyksta, o kavinė uždaroma. Vienintelis žmogus, kuris praskaidrina jo kasdienybę, yra jauna kaimynė Žiuli. Nepaisant užgriuvusių bėdų, ši mergina yra vienintelis žmogus, kuriam rūpi, kaip gyvena Marselis. Kartais jie kartu pietauja, o Marselis jai pasakoja istorijas iš savo gyvenimo. Tačiau net ir ji ilgai neužsibūna, o Marselio būklės blogėjimą pagreitina atėjusi žiema: jis nebegali normaliai judėti, o pro langą atsiveriantys Paryžiaus ir Eifelio bokšto vaizdai tokie gražūs, kad atrodo tarsi pasityčiojimas iš Marselio, kuris vis labiau užsisklendžia savo bute.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt