The Carabineers
Metai
1963
Trukmė
1h. 20min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jean-Luc Godard
Aktoriai
Šalis
France,Italy

Filmas: Karabinieriai (1963)

The Carabineers

Du jauni vyrai – broliai Ulisas ir Mikelandželas – gyvena išgalvotoje šalyje, mažame namelyje, su savo žmonomis Venera ir Kleopatra. Vieną dieną į jų ūkį atvyksta kariškiai su karaliaus laišku. Jame pranešama, kad prasidėjo karas, ir karalius paskelbė mobilizaciją. Apsukrūs verbuotojai neturtingiems ūkininkams žada lengvą ir laimingą gyvenimą, galimybę plėšikauti, žudyti, prievartauti. Tą broliai, tapę kareiviais, ir daro. Jie aprašo žmonoms savo žygdarbius. Iš karo jie parsiveža lagaminą su trofėjiniais "lobiais" – atvirukais, kuriuose pavaizduoti architektūros paminklai, prabangūs daiktai ir įžymybės.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Liepa 12d. penktadienis
21:00

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt