The Pasta Detectives
Metai
2014
Trukmė
1h. 35min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Neele Vollmar
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Rikas (2014)

The Pasta Detectives

Rikas – ne visai įprastas vaikas. Jis sunkiai susitvarko su daugeliu elementarių dalykų. "Nepaprastai apdovanotas", – vadina jį mylinti mama. "Prietranka!" – apibūdina kaimynas iš viršutinio aukšto. Su tokiais kaip Rikas mažai kas nori draugauti, tačiau kartą jam pasiseka. Jis susipažįsta su kitu keistuoliu vunderkindu Oskaru, kuris dėl viso pikto niekada nenusiima nuo galvos mėlyno motociklininko šalmo. Jis dėl savo draugo Riko imasi narplioti bylą, kurios jau pusmetį neįveikia visa Berlyno policija. Pelnyti Bavarijos ir Vokietijos kino akademijų prizai kaip geriausiam vaikiškam filmui. Miuncheno kino festivalyje vaikų publikos prizu apdovanota režisierė Neele Leana Vollmar.

Apdovanojimai
4 laimėjimai & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Nuotykių, Komedija, Kriminalinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt