10 days without mom
Metai
2020
Trukmė
1h. 44min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ludovic Bernard
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: 10 Dienų Be Mamos (2020)

10 days without mom

Antuanas – laimingai vedęs, keturių vaiku tėvas, dirbantis mėgstamą darbą parduotuvės personalo skyriuje. Vadovo pareigos toli gražu nelengvos, bet juk grįžus namo galima atsipūsti ir atgauti jėgas. Antuano žmona Izabelė turi teisininkės išsilavinimą, tačiau vienam po kito gimstant mažyliams, moteris visa savo laika skiria šeimai. Antuanas yra įsitikinęs, kad vaikams išėjus į mokyklą, Izabelė turi marias laisva laiko. Tačiau tiesa paaiškėja tik tada, kai Izabelė nutaria išvykti pas savo seserį į Mikėnus. Dabar dešimt dienų Antuanas turės pasirūpinti namų ūkiu ir vaiku gerove. Širdies kertelėje Antuanas nujaučia, kad teks išeiti už komforto zonos ribu, bet tokio chaoso, kuris jo lauks jau pirmąją Izabelės atostogų dieną, jis net juodžiausiame sapne nesapnavo.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt