One Love Later
Metai
2021
Trukmė
1h. 29min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Michaela Kezele
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Nauja Meilė (2021)

One Love Later

Kineziterapeutė Julika – jauna, patraukli našlė, dviejų vaikų motina. Prieš dvejus metus jos vyras žuvo avarijoje. Julika vis dar labai jo ilgisi, net nuolat kalbasi su jo pašto dėžute. Tačiau moteris įsivelia į romaną su lengvabūdžiu gidu Konstantinu. Jos mylintiems, bet kartais gana priekabiems uošviams viskas aišku: romanas su Konstantinu gali būti tik laikinas susižavėjimas. Po sūnaus mirties jie abu palaikė gedinčią jauną moterį su vaikais. Šeima yra labai artima, tad, atsiradus Konstantinui, nusistovėjusi idilė suyra. Julika mėgaujasi aistra, bet abejoja, ar tai tikrai meilė. Ar gali ji vėl karštai įsimylėti?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Drama, Romantinis, Šeimai

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt