Prey For The Devil
Metai
2022
Trukmė
1h. 33min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Daniel Stamm
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Velnio šviesa (2022)

Prey For The Devil

Sesuo An tiki, kad atsako į pašaukimą tapti pirma egzorciste moterimi... Tačiau kas ją pašaukė? Reaguodama į pasaulinį demoniškų apsėdimų išaugimą An suranda vietą, kur katalikų bažnyčia atidarė egzorcizmo mokyklą. Iki šiol išvarymų mokykla mokino tik kunigus, tačiau profesorius atpažįsta sesers An dovanas ir sutinka ją mokyti. Dvasinėje fronto linijoje su kitu besimokančiu tėvu Dante sesuo An atsiduria kovoje dėl jaunos mergaitės sielos. Sesuo tiki, kad ji apsėsta to paties demono, kuris prieš daugelį metų kankino jos mamą. Užsispyrusi išvaryti blogį An suvokia, kad ji yra būtent ten, kur Šėtonas ir norėjo.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Siaubo, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt