The Frog King
Metai
2018
Trukmė
1h. 27min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Chang Guangxi
Aktoriai

Filmas: Karalius Varlius (2018)

The Frog King

Brolių Grimų pasakos įkvėpta istorija apie princesę ir varlių. Pilyje įsikūrusio viešbučio savininko dukra Izabelė pameta auksinę grandinėlę. Papuošalas pradingsta kanalizacijoje ir vilties jį atgauti visiškai nelieka. Bet akvariumo valytojas, naras Džimis, išžvejoja grandinėlę nuotekose ir grąžina ją Izabelei. Už šį poelgi jis nori tik vieno,- keturias savaites tapti merginos kompanionu ir lydėti ją kiekviename žingsnyje. Džimis teigia, kad žūtbūt privalo išmokti aukštuomenės elgesio normų. Iš pradžių jaunuolio buvimas šalia erzina Izabelę, bet kuo toliau, tuo labiau ji džiaugiasi nuostabaus pašnekovo kompanija. Artėjant kasmetinei metine labdaros šventei, kurioje renkamos lėšos vaiku namams, Izabelė pasišauna viska organizuoti ir rasti rėmėjus, kurie padengtų šventės organizavimo išlaidas. Deja, susitarti su potencialiais rėmėjais nesiseka. Iki šiol tokiais darbais užsiimdavusios Izabelės seserys net neketina padėti jaunėlei. Tada į pagalba merginai atskuba Džimis. Vaikinas prisipažįsta, kad ir pats augo vaiku namuose. Jo gyvenimo istorija įkvepia Izabelei ryžto nenuleisti rankų. Galiausiai mergina įtikina rėmėjus ir įrodo, kad gali daug daugiau, nei iš jos tikisi tėvas ir vyresnės seserys. Izabelė supažindina Džeimį su savo šeima, o netrukus niekam nekyla jokių abejonių – jaunuoliai karštai myli vienas kitą.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Animacija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt