Breeder
Metai
2020
Trukmė
1h. 47min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jens Dahl
Aktoriai
Šalis
Denmark

Filmas: Selekcininkė (2020)

Breeder

Pažangi medicinos technologijų kompanija stebina rinką neįtikėtinu produktu. Jų preparato injekcijos padeda sustabdyti senatvinius procesus ir garantuoja prailgintą gyvenimo trukmę. Medicinos naujovėmis besidominti Mija trokšta kuo daugiau sužinoti apie preparato gamybą ir unikalumą. Ji susipažįsta su bendrovės vadove ir apsilanko griežtai saugomose laboratorijose. Idilišką vaizdą netrunka pakeisti siaubingas košmaras. Mija apsvaiginama, surakinama ir tampa nežmoniško eksperimento dalimi. Netrukus ji išvyksta ir daugiau įkalintų kankinių. Už stebuklingo eliksyro gamybos slypi kraupūs genetiniai bandymai, merginų grobimas, kankinimai ir milžiniški turtai.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Siaubo, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt