I Am Fine
Metai
2021
Trukmė
1h. 40min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ernestas Jankauskas
Aktoriai
Šalis
Lithuania

Filmas: Man Viskas Gerai (2021)

I Am Fine

Marija grįžta į savo buvusį gyvenimą po to, kai patikrino save iš reabilitacijos klinikos, kurioje buvo gydoma nuo panikos priepuolių. Siekdama susigrąžinti pagrindinės tyrėjos pareigas ir įtikinti savo šeimą, kad jai viskas gerai, ji slepia savo gedimus, kurie pasireiškia beprotiškomis haliucinacijomis. Tačiau nuslėpti savo ypatingą būklę, kartu konkuruojant dėl ​​neurologijos projekto ir meilės šeimai, pasirodo, yra sunkiau, nei ji manė.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 25d. antradienis
13:00
Parodytas
Birželis 14d. penktadienis
20:30
Birželis 09d. sekmadienis
10:00

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt