9 Bullets
Metai
2022
Trukmė
1h. 36min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Gigi Gaston
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: 9 kulkos (2022)

9 Bullets

Buvusi burleskos šokėja, anksčiau vedusi ryškų ir aktyvų gyvenimą, netgi susitikinėjusi su tikru banditu, bando visa tai palikti praeityje. Dabar herojė gyvena ramų, tylų gyvenimą, bando įgyvendinti savo svajonę ir tapti rašytoja. Tačiau kartą galvažudžių gauja susidoroja su jauna šeima, gyvenančia jos kaimynystėje. Tik jų mažasis sūnus išlieka gyvas, tačiau niekam nereikia net tokio jauno liudytojo. Herojė išgelbsti berniuką ir jie leidžiasi bėgti. Samdyti žudikai seka įkandin.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 09d. sekmadienis
22:35
Birželis 08d. šeštadienis
03:40
Birželis 07d. penktadienis
03:50
Birželis 06d. ketvirtadienis
00:45
Birželis 03d. pirmadienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt